Weterynarze Podkategoria: Weterynarze

 • Weterynarze Klinika Vet »

  Nasza Klinika Weterynaryjna proponuje duży wachlarz najlepszych usług w zakresie leczenia zwierząt. W klinice pracuje doświadczony oraz ceniony personel, posiadający specjalistyczny sprzęt. Placówki pracują na obszarze Warszawy. Dobrze pamiętać, że ośrodki posiadają również prywatne laboratorium. CałodobowaUrsynowska Klinika Weterynaryjna, tel. /fax 22 644 95 31, ul. Strzeleckiego 10E, (wejście główne od strony ul. Rosoła)02-776 Warszawa.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Szczecin »

  Przyjmujemy zamówienia telefoniczne na karny dla psów i kotów renomowanych marek tj. HILL'S oraz Royal Canin. Zamówienia realizowane są pocztą lub kurierem, towar można też odebrać w naszym gabinecie. Pacjentów umawiamy na konkretną godzinę, więc prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Gabinet weterynaryjny szczecin zajmuje się nie tylko leczeniem, ale również profesjonalną profilaktyką chorób psów, kotów i nie tylko. Pogotowie weterynaryjne Szczecin to również jedna z naszych propozycji. Więcej na stronie.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Przystań »

  Zapraszamy do skorzystania z usług przychodni weterynaryjnej Przystań, które oferuje szeroki zakres usług związanych z profilaktyką i leczeniem zwierząt domowych. Zajmujemy się między innymi szczepieniami okresowymi, chirurgią, położnictwem oraz wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych takich jak usuwanie kamienia nazębnego. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz salę hospitalizacji zwierząt. Zapraszamy do wcześniejszego umówienia się na wizytę, umożliwiamy również dojazd do klienta.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Mysłowice Boliłapka »

  Prowadzimy przychodnię weterynaryjną, która specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt domowych takich jak psy, koty, gryzonie czy patki. Posiadamy specjalistyczne wyposażenie oraz mobilny sprzęt umożliwiający wizyty domowe u klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale podnoszone kompetencje pozwalają nam postawić trafną diagnozę i podjąć odpowiednie kroki leczenia. Przeprowadzamy także zabiegi chirurgiczne i rozległe operacje z wykorzystaniem nowoczesnych procedur. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Weterynarze

Weterynarze - nowa strona:

Adres: