Protetyka Podkategoria: Protetyka

 • Implanty zębów na Podzamczu »

  Poradnia Implantologii wykonuje pełne leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne. Poradnia oferuje także wsparcie w obrębie leczenia kanałowego, protetyki zębów, wybielania i chirurgii dentystycznej. Usługi implantologiczne oferowane przez klinikę podejmowane są w Szczecinie. Galeria fotografii pokazujących metamorfozy uzębienia umieszczona jest na stronie www. implantologia. szczecin. pl. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wejherowo »

  Gabinet stomatologiczny DENTIKA w Wejherowie. Nad pacjentami czuwa lekarz dentysta Katarzyna Pelczar.
  Zapraszamy do nowo-otwartego gabinetu stomatologicznego. Oferujemy usługi z zakresu: stomatologii zachowawczej, leczenia endodontycznego (kanałowego), profilaktyki, estetyki, stomatologii dziecięcej, chirurgii oraz protetyki. W gabinecie stosujemy m. in. bezbolesne komputerowe znieczulenie The Wand czy Radiowizjografię Cyfrową. Największą satysfakcję dla nas jest komfort pacjenta w czasie wizyty oraz zadowolenie i radosny uśmiech po wizycie.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • meritum.lodz.pl »

  Meritum to niezwykle profesjonalny i ceniony prze pacjentów gabinet stomatologiczny mieszczący się w Łodzi. Działa on z powodzeniem na rynku już od kilkunastu lat, świadcząc swym klientom najlepszej jakości usługi w niezwykle dobrej cenie. Dentyści pracujący w Meritum nie boją się wyzwań, stawiają sobie także ambitne. Pacjenci od dawna cenią sobie to miejsce za niezwykle nowoczesne wyposażenie, profesjonalne usługi oraz bardzo przyjemną atmosferę. Warto już teraz sprawdzić ofertę i dane kontaktowe na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Bielsko-Biała Pietrzko »

  asz gabinet stomatologiczny to miejsce które zrodziło się z pasji. Jesteśmy małżeństwem dentystów, którzy postanowili stworzyć miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych. Naszym celem jest nieustanne zdobywanie wiedzy, doświadczenia oraz podnoszenia standardów. Pozwala to nam zagwarantować najwyższa jakość usług, która przekłada się na zadowolenie pacjentów. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na dogłębną diagnozę oraz najlepsze leczenie stomatologiczne.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium protetyczne »

  Profesjonalna usługa DentalScan jest niczym innym, jak nowoczesnym programem da gabinetów stomatologicznych, który zakłada wykonywanie prac protetycznych całkowicie online. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej, gdzie udostępniamy wszystkie informacje.

  Data dodania: 16 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Protetyka

Protetyka - nowa strona:

Adres: