Strony związane z hasłem 'sprzęt medyczny':

 • BitMed - Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny »

  Działalność naszej firmy obejmuje fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu zarówno medycznego jak też rehabilitacyjnego, który nasza firma dystrybuuje na polskim rynku od wielu lat. Zapewniamy również szybki czas realizowania poszczególnych zamówień. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • MaxMedik »

  Zmarszczki a także rozstępy najszybciej usunąć używając specjalistycznego sprzętu, który dostępny jest w wielu salonach piękności. Do tego celu doskonale nadaje się chociażby mikrodermabracja urządzenie. W bezbolesny sposób oddziałuje na skórę pobudzając jej najgłębiej skryte komórki do aktywności, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna oraz napięta, co sprawia, że rozstępy lub zmarszczki po prostu się chowają. Jeśli prowadzisz swój własny salon piękności, już dzisiaj zadbaj o to, aby taki urządzenie po prostu mieć.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medicalonline.pl »

  Serwis MedicalOnline to miejsce, w którym szybko znajdziesz odpowiadające twoim wymaganiom firmy z branży medycznej – producentów, dystrybutorów, nabywców itp. Przedstawiciele handlowi, dzięki liście zapytań ofertowych na MedicalOnline, mogą skierować swoją ofertę bezpośrednio do potencjalnie zainteresowanych nią klientów. Serwis udostępnia także bazę wiedzy (artykuły, kalendarz z bieżącymi wydarzeniami branżowymi), tworzoną przez znawców służby zdrowia. Produkty i usługi na MedicalOnline znajdziesz w odpowiednich katalogach.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • sklep.domowelaboratorium.pl »

  Marka Domowe Laboratorium należy do firmy Hydrex Diagnotics. Posiada do wyboru szeroką gamę testów diagnostycznych tj. testy ciążowe, testy owulacyjne, testów stosowanych przy diagnostyce alkoholowej i narkotykowej. Posiadamy także testy do wykrywania zaburzeń gospodarki hormonalnej, oraz lipidowej.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »