Strony związane z hasłem 'Ginekolog':

 • NZOZ Zdrówko »

  Specjalnością naszej kliniki jest wykonywanie różnych zabiegów związanych z leczeniem niepłodności. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, który pozwala nam zapewnić naszym pacjentkom skuteczne metody leczenia. Posiadamy doskonałe warunki w naszej klinice na terenie Bydgoszczy, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki również podczas rekonwalescencji. W naszej klinice wykonywana jest również rehabilitacja dzieci od najmłodszych lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej kliniki!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog z Białegostoku »

  Gabinet ginekologiczny dr Anny Kluz-Kowal dostępny jest dla pacjentek w Białymstoku. Oferuje kompleksowe usługi – konsultacje, diagnostykę oraz leczenie, w tym m. in. : badania USG ginekologiczne i piersi, mammografię, cytologię, położnictwo, doradztwo w zakresie doboru antykoncepcji, zabiegi ginekologiczne, w tym leczenie nadżerek, schorzeń szyjki macicy. Specjalnością dr Anny Kluz-Kowal jest także ginekologia dziecięca, w tym związana z zaburzeniami miesiączkowania. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z pełnym zakresem usług gabinetu.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic NZOZ »

  W ramach oferty naszej kliniki oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres usług medycznych. Doświadczony ginekolog jest w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe leczenie z wykorzystaniem najnowszych metod związanych z leczeniem niepłodności. Nasza klinika prowadzi również bank nasienia. Zapewniamy leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu medycznego, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Twoja darowizna dla dzieci może pomóc naszej Fundacji. Celem pracy Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otoczenie ich specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową i socjalną. Dzięki tej opiece nasi Podopieczni mogą spędzić ostatnie dni swego życia w domu, a nie w szpitalu. Możesz przekazać zaledwie jeden procent, by dzieci mogły spędzać ostatnie dni swojego życia w domu lub w hospicjum stacjonarnym. Dowiedz się więcej!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Łódź »

  Wiele kobiet wybierając ginekologa polega na opinii innych. Gabinet ginekologiczny w Łodzi to miejsce gdzie każda z pacjentek poczuje się swobodnie a wizyta tutaj pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Istotne jest aby lekarz wykonując badanie był opanowany i w pełni poświęcił czas pacjentce dając jej poczucie, że jest najważniejsza.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Nie sposób zaprzeczyć, że wygląd zewnętrzny to to, na co wiekszośc z nas zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Dlatego tak wazne jest, aby czuc się dobrze w swoim ciele. Żeby sobie to zapewnic warto sie udac do Serafin Clinic, żeby tam lekarze specjaliści doradzili nam, co możemy zrobić, aby się sobie podobać. Fachowcy w swoich dziedzinach sprostaja nawet największym wyzwaniom, poniewaz przez lata praktyki zdążyli sie nauczyć, jak reagować w zróznicowanych sytuacjach i pomagać wszystkim pacjentom.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Zapraszamy do gabinetu ginekologicznego, specjalizującego się w badaniach prenatalnych w Bytomiu. Dr Michalski jest najlepszym specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii, posiadającym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ciąży. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty do badań profilaktycznych i zabiegów ginekologicznych. Badania prenatalne w Bytomiu gwarantują bezpieczne przeprowadzenie ciąży i wczesne wykrycie nieprawidłowości w jej przebiegu. Zapraszamy na konsultacje do gabinetu dr Michalskiego.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »