Ginekologia Podkategoria: Ginekologia

 • NZOZ Zdrówko »

  Specjalnością naszej kliniki jest wykonywanie różnych zabiegów związanych z leczeniem niepłodności. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, który pozwala nam zapewnić naszym pacjentkom skuteczne metody leczenia. Posiadamy doskonałe warunki w naszej klinice na terenie Bydgoszczy, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki również podczas rekonwalescencji. W naszej klinice wykonywana jest również rehabilitacja dzieci od najmłodszych lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej kliniki!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://ginekolog-michalik.pl »

  Wykonywanie ultrasonografii to typowa forma wykrywania nieprawidłowości u kobiet w ciąży. Dzięki niemu łatwo i skutecznie zaobserwować da się dużą ilość problemów, szczególnie rozwojowych. Niemalże każda ciężarna powinna zrobić 3 takie testy – po jednym w każdym trymestrze. Dodatkowo, coraz popularniejsze stają się USG 4D, robione sondą brzuszną. W ten sposób w czasie rzeczywistym obserwuje się w trzech wymiarach ruchy płodu. W ten sposób USG 3D ma nie jedynie wartość diagnostyczną, ale także jest to pierwsze zdjęcie i film płodu, który uzyskuje się następnie w wersji na płycie. Takie badanie na Dolnym Śląsku można wykonać chociażby w gabinecie doktora.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści »

  W Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich http://www. euro-klinika. pl pracujemy według standardów wymaganych w Unii Europejskiej. Jesteśmy ośrodkiem diagnostyki i leczenia zakażeń wirusem HPV.
  Specjalnością Euro-Kliniki jest między innymi bezoperacyjne leczenie hemoroidów oraz diagnostyka i leczenie zakażeń wirusem HPV. Naszym Pacjentkom zapewniamy pełną opiekę ginekologiczną, obejmującą również zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej takie jak usuwanie kłykcin, konizacja szyjki macicy oraz zmniejszanie i plastyka warg sromowych.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog z Białegostoku »

  Gabinet ginekologiczny dr Anny Kluz-Kowal dostępny jest dla pacjentek w Białymstoku. Oferuje kompleksowe usługi – konsultacje, diagnostykę oraz leczenie, w tym m. in. : badania USG ginekologiczne i piersi, mammografię, cytologię, położnictwo, doradztwo w zakresie doboru antykoncepcji, zabiegi ginekologiczne, w tym leczenie nadżerek, schorzeń szyjki macicy. Specjalnością dr Anny Kluz-Kowal jest także ginekologia dziecięca, w tym związana z zaburzeniami miesiączkowania. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z pełnym zakresem usług gabinetu.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic NZOZ »

  W ramach oferty naszej kliniki oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres usług medycznych. Doświadczony ginekolog jest w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe leczenie z wykorzystaniem najnowszych metod związanych z leczeniem niepłodności. Nasza klinika prowadzi również bank nasienia. Zapewniamy leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu medycznego, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Twoja darowizna dla dzieci może pomóc naszej Fundacji. Celem pracy Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otoczenie ich specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową i socjalną. Dzięki tej opiece nasi Podopieczni mogą spędzić ostatnie dni swego życia w domu, a nie w szpitalu. Możesz przekazać zaledwie jeden procent, by dzieci mogły spędzać ostatnie dni swojego życia w domu lub w hospicjum stacjonarnym. Dowiedz się więcej!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Warszawa »

  Klinika medycyny estetycznej Beautymedica mieści się w samym sercu Warszawy - w budynku Pałacu Kultury i Nauki. Doświadczenie i kwalifikacje zapewniają najwyższą jakość wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane przez naszych lekarzy to między innymi depilacja laserowa Warszawa czy popularny ostatnio zabieg botox Warszawa.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Łódź »

  Wiele kobiet wybierając ginekologa polega na opinii innych. Gabinet ginekologiczny w Łodzi to miejsce gdzie każda z pacjentek poczuje się swobodnie a wizyta tutaj pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Istotne jest aby lekarz wykonując badanie był opanowany i w pełni poświęcił czas pacjentce dając jej poczucie, że jest najważniejsza.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Nie sposób zaprzeczyć, że wygląd zewnętrzny to to, na co wiekszośc z nas zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Dlatego tak wazne jest, aby czuc się dobrze w swoim ciele. Żeby sobie to zapewnic warto sie udac do Serafin Clinic, żeby tam lekarze specjaliści doradzili nam, co możemy zrobić, aby się sobie podobać. Fachowcy w swoich dziedzinach sprostaja nawet największym wyzwaniom, poniewaz przez lata praktyki zdążyli sie nauczyć, jak reagować w zróznicowanych sytuacjach i pomagać wszystkim pacjentom.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Zapraszamy do gabinetu ginekologicznego, specjalizującego się w badaniach prenatalnych w Bytomiu. Dr Michalski jest najlepszym specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii, posiadającym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ciąży. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty do badań profilaktycznych i zabiegów ginekologicznych. Badania prenatalne w Bytomiu gwarantują bezpieczne przeprowadzenie ciąży i wczesne wykrycie nieprawidłowości w jej przebiegu. Zapraszamy na konsultacje do gabinetu dr Michalskiego.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ginekologia

Ginekologia - nowa strona:

Adres: